Главная 2 Телефоны 2 З’явилися фотографії смартфона Xiaomi Mi 8X, який в підсумку стане моделлю Mi A3

З’явилися фотографії смартфона Xiaomi Mi 8X, який в підсумку стане моделлю Mi A3

Сьогодні в Мережі з’явилася перша інформація про майбутній смартфон Mi 8X. Як відомо, моделі Mi 5X і Mi 6X в підсумку ставали основами для Mi A1 і Mi A2. Таким чином, якщо вірити джерелу, перед нами майбутній Mi A3, хоча до його виходу доведеться чекати близько року.

Джерело утверджает, що на знімках нижче зображений смартфон Mi 8X, який, як і модель Mi 8 SE, буде заснований на SoC Snapdragon 710. Враховуючи, що Mi 6X заснований на Snapdragon 660, це виглядає цілком логічно.

Як можна бачити, смартфон ззаду схожий на 8 Mi, тільки чомусь не має сканера відбитків пальців. Також можна відзначити, що модуль здвоєною камери щодо габаритів корпусу здається менше. Тобто або це якась підробка невідомих китайських брендів, або якісний монтаж в фотошопі, або дійсно фотографії нової моделі.

Відсутність сканера на тильній стороні джерело пояснює тим, що він інтегрований в екран. Враховуючи, що у 8 Mi звичайний сканер, це виглядає трохи дивно.

Що стосується технічних характеристик, про них виразних даних поки немає. Є лише припущення, що цей апарат ховається за кодовим ім’ям Comet. Про останньому ж відомо, що він отримає дисплей AMOLED, акумулятор ємністю 3000 мА·год і не отримає NFC.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of