Главная 2 Телефоны 2 Західноєвропейський ринок планшетів майже перестав скорочуватися

Західноєвропейський ринок планшетів майже перестав скорочуватися

Зовсім недавно звіти аналітиків, які стосуються ринку планшетів, були сповнені ентузіазму. Продажі цих пристроїв бурхливо росли. Однак зростання сповільнилося, а потім і зовсім змінився спадом. У черговому звіті, підготовленому фахівцями IDC, приводом для ентузіазму став той факт, що «західноєвропейський ринок планшетів майже повернувся до зростання». Говорячи мовою чисел, скорочення ринку в минулому кварталі порівняно з тим же періодом минулого року склало 0,5%.

За підрахунками аналітиків, за квартал в Західній Європі було продано 7 млн планшетів. При цьому в сегменті моделей з від’єднується клавіатурою навіть спостерігалося зростання на 1%. Продаж класичних планшетів скоротилися на 1%, але оскільки цей сегмент більше, в цілому ринок зменшився.

Лідером ринку є компанія Apple, яка за рік наростила продажі з 1,699 до 1,902 млн пристроїв, в результаті чого її частка збільшилася з 24% до 27%.

На другому місці знаходиться компанія Samsung, яка наростила продажі з 1,516 до 1,647 млн пристроїв. Її частка збільшилася з 21,4% до 23,4%.

Третє місце займає компанія Lenovo, яка змогла наростити продажі з 0,542 до 0,628 млн пристроїв, що відповідає збільшенню частки з 7,7% до 8,9%.

У першу п’ятірку також входять компанії Amazon.com і Huawei, яким належить 4,4% і 3,9% ринку відповідно.

За класифікацією IDC до планшетів відносяться портативні комп’ютери з батарейним живленням, оснащені кольоровим екраном розміром від 7 до 16 дюймів. У комплект може входити відривна клавіатура.
http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prEMEA42985617
IDC
Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of