Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 За підрахунками Digitimes Research, постачання ноутбуків в минулому кварталі скоротилися на 4,2% порівняно з минулим роком

За підрахунками Digitimes Research, постачання ноутбуків в минулому кварталі скоротилися на 4,2% порівняно з минулим роком

Фахівці Digitimes Research підготували звіт, з якого випливає, що ринок ноутбуків у третьому кварталі 2017 року скоротився порівняно з таким же періодом 2016 року на 4,2%. Всього за три місяці з липня по вересень було відвантажено 40,79 млн мобільних комп’ютерів (крім моделі «2-в-1», які у Digitimes Research, мабуть, відносять до планшетів).

Причинами скорочення продажів названі ослаблення попиту в споживчому сегменті і реорганізація в компанії Asustek Computer, яка є одним з провідних постачальників ноутбуків. При цьому аналітики уточнюють, що в деяких сегментах справи йшли добре: зокрема, продажу хромбуков перевершили очікування, а в Китаї підвищеним попитом користувалися ігрові моделі.

В поточному кварталі очікується традиційний сезонний підйом, підкріплений активним просуванням хромбуков компанією Google і зусиллями Microsoft і інших виробників, спрямованими на збільшення збуту в корпоративному сегменті. Аналітики прогнозують, що за квартал буде продано 41,72 млн ноутбуків. Це на 2,3% більше, ніж у минулому кварталі, і на 0,5% більше, ніж у четвертому кварталі минулого року.

Коментувати

Источник
02.11.2017 14:08

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of