Главная 2 Телефоны 2 У новому смартфоні Apple iPhone буде використовуватися дисплей MLCD+

У новому смартфоні Apple iPhone буде використовуватися дисплей MLCD+

За даними джерел, Apple планує використовувати у новому смартфоні iPhone рідкокристалічний дисплей. Це здається кроком назад, оскільки більш перспективними вважаються дисплеї AMOLED. Їх досить давно використовується в своїх мобільних пристроях лідер галузі, південнокорейська компанія Samsung. Вона закуповує панелі AMOLED у компанії Samsung Display, домінуючою на цьому ринку. У минулому році свій перший смартфон з дисплеєм AMOLED випустила компанія Apple. Постачальником дисплеїв в цьому випадку теж виступила Samsung Display.

Однак компанія LG вважає, що рідкокристалічної технологію поки рано списувати з рахунків. У новому флагманському смартфоні LG G7 ThinQ, представленому тиждень тому, встановлений рідкокристалічний дисплей MLCD+ діагоналлю 6,1 дюйма і роздільною здатністю 3120 х 1440 пікселів. Це панелі типу IPS, але має структуру пікселів RGBW, а не звичну RGB. Наявність додаткового білого субпікселя дозволило отримати максимальну яскравість 1000 кд/м2 і забезпечити підтримку HDR10. При цьому енергоспоживання MLCD+ нижче енергоспоживання звичайної рідкокристалічної панелі того ж розміру і дозволу.

Саме такий дисплей, як стверджується, отримає і новий Apple iPhone.

Причиною використання рідкокристалічної панелі замість панелі AMOLED є різниця в ціні не на користь останньої. Компанія Apple намагається зменшити собівартість продукції, так що вибір на користь рідкокристалічної панелі видається цілком логічним кроком.

Уточнимо, що поки що це неофіційна інформація.

Теги:

,
,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of