Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 У Lenovo визнали, що споживачі віддають перевагу процесори Intel і AMD платформі ARM

У Lenovo визнали, що споживачі віддають перевагу процесори Intel і AMD платформі ARM

Перші мобільні комп’ютери категорії Always Connected PC на платформі ARM, що працюють під управлінням Windows 10, які з’явилися в цьому році, поки не змогли завоювати визнання споживачів. Прикладом такого комп’ютера є Lenovo Miix 630.

Ці програми націлені на користувачів, для яких великий час автономної роботи і підтримка 4G важливіше продуктивності. Однак потенційні покупці продовжують віддавати перевагу моделям на процесорах AMD і Intel — про це днями розповів Рахул Агарвал (Rahul Agarwal) президент індійського підрозділу Lenovo. Він назвав дії користувачів «інстинктивними» і пояснив їх тим, що платформа ARM в цьому сегменті порівняно нова. Щоб вона отримала достатню визнання, буде потрібно час.

Представник Lenovo також зазначив, що комп’ютери з постійним підключенням вимагають, щоб клієнти купували SIM-карту для доступу в Інтернет і несли відповідні витрати. Це не завжди має сенс, оскільки більшість людей використовують свої ноутбуки в офісах, будинках і університетах, де доступні мережі Wi-Fi.

Тим не менш, у машин на ARM є майбутнє, особливо з урахуванням майбутнього випуску SoC Qualcomm Snapdragon 1000, яка дозволить скоротити відставання за продуктивністю від Intel і AMD.

Що стосується підключення 4G, Qualcomm і Microsoft розуміють ситуацію і вже запропонували рішення. Воно полягає в тому, щоб включати в комплект поставки контракт з оператором на пакет послуг без обмеження трафіку. Наприклад, ультратонкий компьютер ASUS Chang 370 буде поставлятися з таким пакетом оператора Telecom, дійсним протягом року.

Теги:

Коментувати

Источник
14.07.2018 09:52

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of