Главная 2 Телефоны 2 У коробках з новими смартфонами iPhone не буде адаптера для підключення навушників з роз’ємом 3,5 мм

У коробках з новими смартфонами iPhone не буде адаптера для підключення навушників з роз’ємом 3,5 мм

Джерела з ланцюжка поставок стверджують, що компанія Apple прийняла рішення не включати в стандартний комплект нових смартфонів iPhone перехідник з роз’ємами 3,5 мм і Lightning для підключення дротяних стіна.

Нагадаємо, Apple відмовилася від використання звичного роз’єму 3,5 мм ще в iPhone 7 два роки тому, пояснивши своє рішення тим, що це давно застарілий роз’єм, який займає надто багато корисного місця в корпусі і заважає забезпечувати водонепроникність смартфонів. Останнє, як відомо, є слабкою відмовкою, так як Samsung продовжує використовувати даний роз’єм у своїх смартфонах, які при цьому відповідають ступеню захисту IP68. Такий роз’єм і ще неанонсированном Galaxy Note9.

Протягом останніх двох років Apple надавала покупцям своїх смартфонів відповідний перехідник, який окремо коштує близько 12 доларів. Ймовірно, в цілях отримання ще більшої маржі від продажу нових смартфонів, а також, щоб підстьобнути продажі бездротової гарнітури AirPods, адаптер виключили із стандартного комплекту поставки.

Нові смартфони будуть представлені вересні.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of