Главная 2 Телефоны 2 У 2019 році буде відвантажено 3 млн пристроїв з гнучкими дисплеями, а в 2022 — вже 63 млн одиниць

У 2019 році буде відвантажено 3 млн пристроїв з гнучкими дисплеями, а в 2022 — вже 63 млн одиниць

Результати свіжого дослідження, проведеного фахівцями Display Supply Chain Consultant, вказують на те, що в наступному році на ринок буде відвантажено 3,1 млн пристроїв з гнучкими дисплеями.

В основній масі це будуть смартфони, проте з часом технологія також почнеться застосовуватися в планшетах, ноутбуках і інших пристроях. До 2022 році обсяг ринку пристроїв з гнучкими екранами збільшиться до 63 млн одиниць, що в грошовому поданні виллється в суму 8,9 млрд доларів. Враховуючи, що до 2019 року на ринку не буде ні одного подібного пристрою, темпи зростання здаються вражаючими.

Джерела неодноразово говорили про те, що у виробників вже кілька є готова технологія, однак стримуючим фактором є все ще більша ціна, яка зробила б подібні смартфони вкрай нішевим продуктів, вийди вони рік-два тому.

Крім того, виробники активно думають тим, що ще унікального порівняно з традиційними смартфонами зможуть запропонувати новинки користувачам, щоб вони вирішили розлучитися з 1500-2000 доларами, які можуть коштувати перші моделі гнучких мобільних апаратів.

Samsung може повідати перші деталі про своє сгибающемся смартфоні в листопаді, а випустить новинку тільки в 2019 році.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of