Главная 2 Телефоны 2 Xiaomi випустила фітнес-браслет з модулем NFC і кольоровим OLED екраном

Xiaomi випустила фітнес-браслет з модулем NFC і кольоровим OLED екраном

Коли компанія Xiaomi випустила свій фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3, в Мережі ходили чутки про існування версії пристрою, яка буде оснащена модулем NFC.

Тепер же компанія представила пристрій під назвою Xiaomi Black Plus NFC, яка лише на перший погляд схоже на Xiaomi Mi Band 3. Насправді, це новий браслет і справа не тільки в наявності модуля NFC.

Трекер отримав кольоровий AMOLED екран діагоналлю 0,95 дюйма (Xiaomi Mi Band 3 чорно-білий екран діагоналлю 0,78 дюйма). Дозвіл зросла до 240 х 120 пікселів (проти 128 х 80 пікселів). Виробник заявляє охват дисплея пристрою близьким до 100% і підтримку 24-бітного кольору. Тобто на цьому невеликому екрані буде відображатися найрізноманітніша інформація з маси підтримуваних програм.

Ємність акумулятора становить 120 мА•год, але пристрій є вкрай енергоефективним, тому воно може працювати до 18 днів без підзарядки при звичайному сценарії використання.

Заявлені вимір пульсу з високою частотою, підрахунок кількості калорій, кроків та інші функції, які є у сучасних трекерів. Також пристрій не є водонепроникним.

Ціна становить 34 долари.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of