Главная 2 Телефоны 2 Xiaomi відмовилася випускати смартфон за 699 доларів

Xiaomi відмовилася випускати смартфон за 699 доларів

В епоху флагманських смартфонів за тисячу доларів, китайська компанія Xiaomi примудрилася випустити конкурентоспроможну модель всього за 300 доларів.

В інтерв’ю виданню India Today керуючий директор Xiaomi в Індії Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) повідомив, що компанія не збирається підніматися вище кордону 699 доларів або 50 тисяч рублів.

Свою точку зору він пояснив тим, що зараз не існує життєздатних технологій для смартфонів, які б Xiaomi не змогла б втілити в більш дешевому пристрої. На думку Ману, єдина причина, по якій Xiaomi може вирішити продавати смартфони 699 доларів і вище — отримання надвисокої прибутку, а цього компанія робити не збирається.

Він зазначив, що такий цінник виставити можна, але рада директорів не допустить цього, оскільки не в правилах компанії продавати пристрої з грабіжницькою прибутком. Коли Xiaomi вийшла на ринок, вона обіцяла обмежити прибуток 5% і продовжує дотримуватися цього правила досі.

Нагадаємо, Xiaomi спочатку анонсувала Pocophone F1 в Індії. Там він оцінений від 300 доларів, що робить Xiaomi Pocophone F1 найдешевшим флагманським смартфоном з Snapdragon 845. Міжнародна версія коштує дорожче індійської. У Росії Pocophone F1 продається за стартовою ціною 23 999 рублів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of