Главная 2 Телефоны 2 Xiaomi приписують спільну з Google роботу над новим смартфоном

Xiaomi приписують спільну з Google роботу над новим смартфоном

Google часто співпрацювала з іншими компанія в справі створення нових смартфонів: у свій час над моделями лінійки Nexus і Pixel для Google працювали HTC, LG і Huawei. Здавалося б, звернення до Xiaomi в рамках роботи над новим смартфоном теж виглядає логічним, адже китайці самі розробляють смартфони, багато з яких згодом стають хітами і продаються десятками мільйонів. Але, за чутками, плід співпраці Google і Xiaomi не увійде в лінійку Pixel, а інших смартфонів у американської компанії і немає.

Можна було б подумати, що виріб розробляється в рамках програми Android One, адже модель Xiaomi Mi A1 (на картинці), підготовлена за цією програмою, отримала позитивні відгуки і вже чекає наступницю Mi A2. Але і цей варіант чутки відкидають, і додають, що смартфон створюється для ринку США.

Що ж, поки незрозуміло, до чого йде співпраця двох компаній, але подивитися на плід їх роботи було б дуже цікаво. Можливо, більше даних про несподіване (і поки секретному) партнерстві з’явиться в рамках конференції Google I/O 2018, яка відбудеться на початку травня.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of