Главная 2 Телефоны 2 Xiaomi готує смартфон Mi 6S на платформі Snapdragon 835 і з Android 9, він може підірвати ринок бюджетних моделей

Xiaomi готує смартфон Mi 6S на платформі Snapdragon 835 і з Android 9, він може підірвати ринок бюджетних моделей

Останній раз позначення Mi 6S стосовно до смартфона Xiaomi згадувалося в кінці 2016 року. За цей час такої моделі в асортименті китайської компанії так і не з’явилося, так який же сенс заново її згадувати? Все дуже просто – смартфон з таким індексом сьогодні засвітився в базі даних Geekbench, причому відразу з ОС Android 9!

Більш того, судячи за даними бенчмарка, Mi 6S має 6 ГБ і найголовніше – він побудований на однокристальних платформі Qualcomm Snapdragon 835! Зрозуміло, що ця SoC не в змозі змагатися навіть з Snapdragon 845, не кажучи вже про Snapdragon 855, яка масово дебютує у флагманах наступного року, але Mi 6S, судячи по позначенню, на флагманські лаври і не претендує. Наборот, ця модель могла б стати на щабель нижче Pocophone F1, і при ціні в районі $200 більше ніж привітний прийом користувачів їй буде забезпечений.

Викликає інтерес про той факт, що Mi 6S засвітився в Мережі саме сьогодні – напередодні анонса смартфона Mi Mix 3 (і, можливо, Mi Note 4). Не виключено, що у понеділок ми побачимо не два, а три нових смартфона Xiaomi, серед яких опиниться і потенційно дуже цікавий Mi 6S.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of