Главная 2 Электронные книги 2 Влада Москви запускають онлайн-агрегатор по ремонту цифрової техніки

Влада Москви запускають онлайн-агрегатор по ремонту цифрової техніки

Департамент інформаційних технологій Москви представив на виставці RIW (Russian Interactive Week) 2016 новий проект — сервіс під назвою «Чудо техніки». Він являє собою єдиний онлайн-агрегатор по ремонту цифрової техніки. За задумом розробників, сервіс допоможе городянам ремонтувати цифрову техніку у надійних майстрів з прозорим тарифами.


Залишити заявку на ремонт можна буде на сайті ct.mos.ruчерез колл-центр або мобільний додаток. За заявкою до користувача кур’єр приїде і забере зламане пристрій, діагностику і ремонт.

У середині листопада планується запустити пілотний проект у Північно-Східному окрузі столиці. До кінця сервіс працюватиме в тестовому режимі, а потім до неї підключать інші райони Москви.

Сервісним центрам для підключення до платформи «Диво техніки» потрібно пройти добровільну сертифікацію. Співробітники «Дива техніки» при цьому будуть контролювати терміни і якість робіт, а також стежити за тим, щоб непотрібні послуги не нав’язувались. Користувач зможе стежити процес ремонту через особистий кабінет.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of