Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 ВКонтакте готує великий редизайн додатків для Android і iOS

ВКонтакте готує великий редизайн додатків для Android і iOS

Розробники соціальної мережі ВКонтакте готують до швидкого запуску великий редизайн додатків для Android і iOS. Про це розповів Павло Князєв, провідний дизайнер ВКонтакте, в офіційному блозі.


Серед іншого, у додатку повернеться таббар, смужка навігації внизу екрана, зникла в 2012 році. У таббаре буде передбачено п’ять вкладок — Новини, Пошук і Рекомендації, Повідомлення та Сповіщення, а в п’ятій вкладці залишиться меню з усім іншим.

В розділі «Пошук і Рекомендації» з’явиться добірка з контентом, на який користувач не підписаний, але відповідним йому за інтересами. Аудіоплеєр перероблений під нову, запущену навесні, концепцію з плейлистами, обкладинками, підбірками в рекомендаціях. Дизайн сильно нагадує Apple Music. Ще одне нововведення — в редакторі історій з’явився інструмент для швидкого перемикання між накладеними масками.


Як підкреслив Князєв, в нових додатках будуть реалізовані деякі з описаних концептів. Є ймовірність, що до релізу дизайн додатків ще зміниться. Точні терміни виходу поки не названі.


Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of