Главная 2 Телефоны 2 Виробник називає Sonim XP8 самим міцним смартфоном у світі

Виробник називає Sonim XP8 самим міцним смартфоном у світі

Компанія Sonim Technologies, що спеціалізується на захищених смартфонах, представила дві нові моделі — XP8 і XP5s. Вони призначені для рятувальників, що використовують комунікаційну платформу First Responder Network Authority або FirstNet, створену в США в 2012 році. Зокрема, XP8 і XP5s підтримують виділену смугу Band 14, ліцензовану для мережі FirstNet. Обидві моделі підтримують підключення захищених стіна.

Без удаваної скромності виробник називає Sonim XP8 самим міцним смартфоном у світі. Апарат, який працює під управлінням Android, відповідає вимогам стандарту 810G. Ступінь захисту пристрою — IP69. П’ятидюймовим сенсорним екраном XP8 можна користуватися мокрими руками і в печатках, а зображення ньому добре помітно навіть при яскравому сонячному освітленні. Запас автономності становить 35 годин в режимі голосового зв’язку. Є окрема кнопка SOS.

Ступінь захисту моделі Sonim XP5s — IP68. Як видно на ілюстрації, ця модель оснащена цифровою клавіатурою. В описі пристрою виробник робить наголос на підтримці технології Enhanced Push-to-Talk (EPTT). Запас автономності цього апарата дорівнює 35 годин в режимі голосового зв’язку.

Докладні технічні дані XP8 і XP5s поки не опубліковані.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of