Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Виробник називає HP Z VR Backpack «першим у світі портативним професійним ПК для VR»

Виробник називає HP Z VR Backpack «першим у світі портативним професійним ПК для VR»

Компанія HP повідомила про випуск комп’ютера HP Z VR Backpack, який вона називає першим у світі портативним професійним ПК для віртуальної реальності (VR).

За словами HP, технології віртуальної реальності створюють «безмежні комерційні можливості у сфері дизайну, архітектури, охорони здоров’я, навчання персоналу, автомобілебудування та розваг».

Маючи продуктивністю робочої станції HP Z VR Backpack забезпечує свободу переміщення і ефект повного занурення. Легке і ергономічне виріб носиться як рюкзак, працюючи від акумуляторів з можливістю «гарячої» заміни. Конфігурація системи включає процесор Intel Core i7 vPro і 3D-карту Nvidia Quadro P5200 з 16 ГБ відеопам’яті. Що входить в комплект стикувальна станція дозволяє перетворити HP Z VR Backpack високопродуктивний настільний комп’ютер.

Комп’ютер HP Z VR Backpack, що працює під управлінням ОС Windows Pro 10, надійде в продаж у регіоні EMEA з вересня, за ціною від 3000 євро. Список виробів HP для віртуальної реальності також включає придбаний окремо шолом HTC Vive Business Edition HMD.

Теги:

Коментувати

Источник
02.08.2017 19:51

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of