Главная 2 Телефоны 2 Великий сюрприз: смартфон OnePlus 6T представлять вже завтра, топова версія може отримати назву Porsche Edition

Великий сюрприз: смартфон OnePlus 6T представлять вже завтра, топова версія може отримати назву Porsche Edition

Офіційна прем’єра смартфона OnePlus 6T очікувалася 17 жовтня, причому в плані дати анонсу всі джерела і чутки були солідарні. Але сьогодні компанія зробила великий сюрприз шанувальникам і взагалі всім, хто чекає смартфон: його представлять протягом 24 годин, тобто вже завтра. Опубліковане в соціальній мережі Twitter офіційне повідомлення по-іншому трактувати не вийде.

Check back in 24 hours for an exciting announcement. #OnePlus6T pic.twitter.com/mIeveZ0n6H

— OnePlus (@oneplus) 7 жовтня 2018 р.

Але на цьому новини про OnePlus 6T не закінчуються. Генеральний директор компанії Піт Лау (Pete Lau) опублікував повідомлення (щоправда, вже в іншій соціальній мережі – китайської Weibo), в якому захопився швидкістю автомобілів Porsche і провів паралелі між ними і смартфонами OnePlus.

Все б нічого, але це повідомлення, опубліковане напередодні офіційної прем’єри OnePlus 6T, дозволяє думати, що любов Пита Лау до Porsche проявилася зараз зовсім не випадково. Дуже може бути, що у смартфона буде спеціальна версія під назвою Porsche Edition, за аналогією з Oppo Find X Ferrari Edition і Huawei Mate 10 Porshe Edition. Зазвичай спецверсія має не лише візуальні відмінності від стандартного виконання, але і пропонують максимум характеристик. Подивимося, який сенс OnePlus вкладає у поняття спеціальної версії смартфона.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of