Главная 2 Телефоны 2 В десятку найуспішніших постачальників смартфонів увійшла компанія, утворена лише в 2016 році

В десятку найуспішніших постачальників смартфонів увійшла компанія, утворена лише в 2016 році

Незважаючи на те, що компанія HMD Global була утворена лише в 2016 році, вона вже входить в десятку найуспішніших постачальників смартфонів, згідно з останніми даними дослідницької компанії Counterpoint Research.

Нагадаємо, що фінська компанія HMD Global успішно займається поверненням на ринок бренду Nokia. У другому кварталі цього року поставки смартфонів Nokia злетіли до небес (+782%) у порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. В результаті HMD Global змогла зайняти дев’яте місце у світовому рейтингу найбільш успішних постачальників смартфонів. Для дворічної компанії це беззаперечний успіх.

Якщо говорити про кількість, то компанія відвантажила 4,5 млн смартфонів проти 500 тис. одиниць роком раніше. Це приблизно вдвічі менше, ніж реалізували LG і Lenovo (Motorola), але більше, ніж HTC і Sony, які не потрапили в десятку лідерів.

Samsung, Huawei, яка, як ми вже повідомляли, вийшла на друге місце, а також Apple реалізували 46% всіх смартфонів за квартал.

Xiaomi поліпшила поставки на 43% і тепер займає четверте місце, слідуючи за Apple. Але якщо в минулому році відставання становило 18 млн одиниць, то зараз воно зменшилося до 8 млн смартфонів.

Теги:

,
,
,
,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of