Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 В Android 8.0 Oreo з’явилася функція для порятунку від циклічних перезавантажень

В Android 8.0 Oreo з’явилася функція для порятунку від циклічних перезавантажень

Розробники Android 8.0 Oreo розповіли про нову функції ОС під назвою Rescue Party (рятувальний загін). Ця «аварійна» функція покликана виручити користувача та мінімізувати збитки, якщо Android-пристрій намагається скотитися в неостановимую серію циклічних перезавантажень.


Пристрій на Android 8.0 Oreo визначає проблеми, які можуть змусити гаджет раптово почати перевантажуватися, такі як перезапуск процесу system_server більше ніж 5 разів за п’ять хвилин або збій системного застосування більше 5 разів за 30 секунд.

Якщо це відбувається, Rescue Party починає робити серію кроків, щоб вирішити проблему. Якщо жоден з цих кроків не допоміг, то пристрій перезавантажиться в режим Відновлення( Recovery Mode) і запропонує відкотитися до заводських налаштувань. Звичайно, в цьому випадку користувач втратить всі дані, для яких не був зроблений бекап, але часто це краще, ніж якщо пристрій просто перестане працювати.

Функція Rescue Party активована Android 8.0 Oreo за замовчуванням і не вимагає ніякого спеціального апаратного забезпечення.

Нагадаємо, Google офіційно представила Android 8.0 Oreo на заході 21 серпня 2017 року. Оновлення вже почало поширюватися для смартфонів, які входять в програму отримання бета-версій Android.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of