Главная 2 Телефоны 2 SWORD — чохол для смартфона, виявляє зброю на відстані до 40 м

SWORD — чохол для смартфона, виявляє зброю на відстані до 40 м

Основне призначення чохлів для смартфонів — захист пристроїв від механічних впливів. Іноді до цієї функції додаються інші: збільшення запасу автономності за рахунок додаткового акумулятора, підвищення естетичності й додання індивідуальності за рахунок декоративного оформлення, забезпечення кращого хвата за рахунок вибору матеріалу і текстури. Однак у випадку чохла SWORD смартфон знаходить радикально нову здатність — виявляти зброю.

За словами розробників, вбудований в SWORD активний радіочастотний сканер дозволяє формувати 3D-зображення. Як стверджується, металеві предмети, наприклад, пістолет, захований під одягом, можна «побачити» на відстані до 40 м.

Сканер також пропонує функцію розпізнавання осіб, яка порівнює особа сканованого людини з списком розшукуваних і повідомляє про збіг співробітникові служби безпеки. Ці дії виконуються автоматично за частки секунди.

Вже відкрито прийом попередніх замовлень за ціною 950 доларів. За користування сервісом доведеться платити 30 доларів в місяць. Поставки SWORD розробники обіцяють розпочати навесні 2019 року. Поки заявлена сумісність тільки зі смартфонами Apple iPhone 8 Plus і Google Pixel 2XL.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of