Главная 2 Телефоны 2 Страхова компанія SquareTrade назвала iPhone X «самим крихким, самим дорогим і найдорожчим в ремонті смартфоном iPhone»

Страхова компанія SquareTrade назвала iPhone X «самим крихким, самим дорогим і найдорожчим в ремонті смартфоном iPhone»

Смартфон iPhone X, безсумнівно, є одним з найважливіших для пристроїв Apple за останній час. Однак він також є і досить спірних апаратом. Тут і дуже висока вартість, і відмова від звичної кнопки Home, і питання щодо конфіденційності даних користувачів, і, звичайно ж, крихкість. Все-таки скло з обох сторін і безрамковий екран при падінні вкрай вразливі.

Це і перевірили фахівці страхової компанії SquareTrade. Вони провели кілька своїх стандартних дроп-тестів, перевірили захист від води і оцінили ремонтопридатність в цілому.

Підсумок вельми невтішний. Смартфон отримав 90 балів у рейтингу, що характеризує ризик пошкодження пристрою при фізичному впливі. Простіше кажучи, страховики назвали iPhone X самим «крихким», самим дорогим і найдорожчим в ремонті з усіх смартфонів Apple.

Але SquareTrade відчуває пристрою на міцність не просто так. Це страхова компанія, так що вона пропонує застрахувати iPhone X, що, до речі, обійдеться дешевше, ніж розширена гарантія Apple Care+, яка, до того ж, не гарантує дешеву заміну заднього скла. Якщо точніше, SquareTrade просить 130 доларів за страховку на два роки та 160 доларів — за трирічну.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of