Главная 2 Телефоны 2 Стартував прийом попередніх замовлень на нові iPhone

Стартував прийом попередніх замовлень на нові iPhone

Румунський інтернет-магазин Quick Mobile почав приймати попередні замовлення на нові смартфони iPhone за тиждень до їх офіційного анонсу.

Він пропонує всі три очікувані моделі — iPhone Xs, iPhone Xs Max (plus) і iPhone 9. Вони представлені в білому і чорному корпусі, хоча за чутками у iPhone Xs повинна бути ще золотиста версія, а молодший iPhone з’явиться взагалі в п’яти кольорах. Для старших моделей пропонуються версії з пам’яттю об’ємом 64, 256 і 512 ГБ, для молодшої — тільки 64 і 256 ГБ. Додаткових подробиць продавець не повідомляє.

Щодо назв смартфонів в мережі поки присутній плутанина. Вчора сталася масштабна витік про продукти Apple, які та представить на презентації 12 вересня. Згідно з цими даними, Apple представить дві преміальні моделі iPhone XS і доступну iPhone XC, раніше відому як iPhone 9.

За попередніми даними, моделі iPhone XS отримали OLED-екрани діагоналлю 5,8 та 6,5 дюйма, однокристальну систему A12, 4 ГБ оперативної пам’яті і флеш-пам’ять об’ємом 64 ГБ, 256 ГБ і 512 ГБ. Корпус у них скляний зі сталевою рамкою в трьох кольорах, є подвійна камера, підтримка функції Face ID. Ціна на них стартує від 899 і 999 доларів, відповідно.

Молодша модель з LCD-екраном діагоналлю 6,1 буде називатися iPhone XC. Смартфон отримає алюмінієву рамку, звичайну одинарну камеру, підтримку Face ID, п’ять варіантів забарвлення, SoC A12, 3 ГБ оперативної пам’яті і флеш-пам’ять об’ємом 64 ГБ або 256 ГБ ГБ. Ціна стартує від 749 доларів.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of