Главная 2 Телефоны 2 Sony досить дивно пояснює рішення прибрати роз’єм 3,5 мм зі смартфона Xperia XZ2

Sony досить дивно пояснює рішення прибрати роз’єм 3,5 мм зі смартфона Xperia XZ2

В ході виставки Mobile World Congress 2018 компанія Sony представила флагманські смартфони Xperia XZ2 і Xperia XZ2 Compact, які ознаменували перехід від дизайну OmniBalance до Ambient Flow.

Практично всі спостерігачі відзначили, що Xperia XZ2 і Xperia XZ2 Compact виявилися самими товстими флагманськими смартфонами за останні кілька років. Їх товщина складає 11,1 і 12,1 мм, що дійсно багато для 2018 року. При цьому ємність акумуляторної батареї моделі XZ2 Compact становить 2870 мА•год, а ємність АКБ XZ2 ненабагато більше – 3180 мА•год

Обидва смартфона втратили роз’єму 3,5 мм, що не є чимось дивним. Деякі виробники також рухаються у цьому напрямку, однак вони пояснюють відмову від роз’єму 3,5 мм, в основному, бажанням зменшити габарити смартфонів і більш ефективно використовувати місце всередині пристроїв.

Sony, яку попросили пояснити відмову від роз’єму 3,5 мм, зробила заяву у схожому ключі: «Це частина нашого нового дизайнерського напрямку Ambient Flow. Щоб створити красивий безшовний дизайн нашим розробникам довелося відмовитися від роз’єму для навушників. Крім того, ринок сьогодні рухається у бік використання бездротових навушників».

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of