Главная 2 Телефоны 2 Смартфони з 12 ГБ ОЗУ очікуються в 2019 році

Смартфони з 12 ГБ ОЗУ очікуються в 2019 році

Поступово ми перестаємо замислитися на тим, навіщо смартфону 6 або 8 ГБ оперативної пам’яті. Ми просто звикає до цієї гонки виробників, тому вихід перших смартфонів з 10 ГБ ОЗУ мало хто здивував.

Xiaomi Black Shark Helo, Xiaomi Mi Mix 3 і Nubia Red Devil отримали по 10 ГБ оперативної пам’яті. Саме тому той факт, що в майбутньому з’являться смартфони, оснащені 12 ГБ оперативної пам’яті, не викликає ні в кого сумнівів.

Вчора компанія Micron Technology повідомила про початок масового виробництва найбільш змістовних модулів оперативної пам’яті LPDDR4x (Low Power DDR4X) другого покоління. При їх виробництві використовується 10-нанометровий технологічний процес.

Швидкість передачі даних при використанні цієї пам’яті може досягати 4266 Мбіт/с. У порівнянні з попереднім поколінням енергоспоживання даної оперативної пам’яті знижено на 10%.

Обізнані джерела стверджують, що такі модулі дозволять виробникам оснастити свої нові смартфони 12 ГБ оперативної пам’яті. Також є відомості про те, що перші смартфони з 12 ГБ ОЗУ будуть випущені вже в наступному році.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of