Главная 2 Телефоны 2 Смартфон Vivo X20 Mars Edition буде поставлятися в великому валізі разом з якимись незвичайними об’єктами

Смартфон Vivo X20 Mars Edition буде поставлятися в великому валізі разом з якимись незвичайними об’єктами

Зображення і фотографії смартфона Vivo X20 ми вже бачили. Але сьогодні в Мережу потрапили офіційні зображення майбутньої новинки.

Незважаючи на те, що сам апарат на них не завжди добре видно, вони становлять певний інтерес. В даному випадку цікавий не сам апарат, а комплект його постачання. Якщо точніше, то це комплект версії Mars Edition.

Як можна бачити, смартфон в цій версії буде поставлятися в валізі досить значних розмірів. Крім самого смартфона там можна буде знайти як мінімум два незвичайних аксесуара.

Один із них схожий на пластикову або скляну пляшечку, а другий і зовсім складно якось описати. Те, що це не просто муляжі, видає кнопка живлення на другому аксесуарі. Імовірно, це зовнішній акумулятор, а ось про призначення іншого об’єкта можна лише гадати.

До речі, на ньому можна побачити напис «Defending the Mars is Defending the Earth», яка поки що здається абсолютно безглуздою.

Vivo X20 представлять 21 вересня. Версію Mars Edition, ймовірно, покажуть в цей же день.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of