Главная 2 Телефоны 2 Смартфон Samsung Galaxy J6 (2018) буде гірше попередників в частині матеріалів корпусу

Смартфон Samsung Galaxy J6 (2018) буде гірше попередників в частині матеріалів корпусу

Вихід смартфонів Samsung Galaxy A6 A6+ знову порушив зручну систему іменування, яку компанія вибудувала кілька років. В даному випадку проблема навіть не в самих назвах, а в тому, що зовні новинки майже повністю копіюють дизайн актуальних моделей лінійки Galaxy J.

Тому було незрозуміло, що буде з новинками лінійки Galaxy J, які повинні вийти найближчим часом. Сьогодні на це питання з’явився відповідь у вигляді фотографії смартфона Galaxy J6 (2018).

Судячи з усього, смартфон отримає металеву рамку і пластикову задню кришку, що відкине його до апаратів Galaxy J 2016 року, тому що минулорічні пристрої мають повністю металевий корпус. Враховуючи, що Galaxy J — найбільш продавана лінійка Samsung, таке ставлення до неї бачиться дивним. Хоча, можливо, по аналогії із змінами лінійки Galaxy A, нас чекають у подальшому старші моделі Galaxy J8 і J8+, але поки про таких немає навіть чуток.

Якщо забути про маркетингових чудності, ми також можемо відзначити наявність виділеної кнопки для запуску Bixby і сканер на тильній стороні, що означає, що новинка приміряє екран Infinity Display з співвідношенням сторін 18,5:9. Згідно з раннім витокам, апарат буде заснований на SoC Exynos 7870 і отримає 2 ГБ оперативної пам’яті.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of