Главная 2 Телефоны 2 Смартфон iPhone XR вийде пізніше старших моделей з-за проблем з екранами і ЗА

Смартфон iPhone XR вийде пізніше старших моделей з-за проблем з екранами і ЗА

Смартфон iPhone XR (так, читається це «айфон тен ар»), як відомо, з’явиться у продажу пізніше старших моделей. Якщо точніше, попередні замовлення відкриють лише 19 жовтня.

Можна було б подумати, що Apple просто хоче встигнути побільше заробити на більш дорогих моделях, перш ніж випускати більш доступну, але джерела повідомляють, що причина в іншому.

Повідомляється, що причина у проблеми з РК-дисплеями для молодшої з новинок, що дивно, враховуючи, що виробляються вони за звичайною для Apple технологією IPS. Що ж стосується подробиць, тут є декілька різних причин, які, можливо, мають місце всі відразу.

По-перше, повідомлялося про проблеми з розсіюванням світла підсвічування в області вирізу, по-друге, про проблеми з необхідним обсягом виробництва з боку Japan Display, по-третє, про якісь програмні проблеми вже з боку Apple.

У будь-якому випадку, як вважає старший аналітик Canalys, Apple затримає вихід нового смартфону лише у випадку, якщо пристрій не готовий до масових поставок. Судячи з усього, так і вийшло. І це вже другий рік поспіль, коли компанія не змогла підготувати всі моделі до виходу в один термін.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of