Главная 2 Телефоны 2 Смартфон iPhone X виробляється в невеликих кількостях, а його золота версія і зовсім може затриматися з виходом у продаж

Смартфон iPhone X виробляється в невеликих кількостях, а його золота версія і зовсім може затриматися з виходом у продаж

Вже завтра Apple представить нові смартфони iPhone, а в Мережі витоків і чуток менше не стає. Наприклад, аналітики KGI стверджують, що на даний момент партнери купертинского гіганта виробляють лише за 10 000 смартфонів iPhone X в добу. Тобто близько 300 000 пристроїв на місяць.

Ймовірно, це означає, що споживачі зіткнуться з серйозним дефіцитом цієї моделі. Хоча, враховуючи явно чималу вартість, можливо, ситуація буде не такою критичною, як можна було б подумати.

Крім того, повідомляється про проблеми із золотою версією. Нібито обсяги виробництва таких смартфонів ще нижче, хоча причин не називають. Це може призвести не тільки до дефіциту, але й того, що такий смартфон з’явиться у продажу пізніше за своїх побратимів, забарвлених в інші кольори. Імовірно, новий золотий колір буде називатися Blush Gold.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of