Главная 2 Телефоны 2 Смартфон Honor 10 отримав музичний режим Party Mode, який більш звично бачити у портативних колонок

Смартфон Honor 10 отримав музичний режим Party Mode, який більш звично бачити у портативних колонок

З моменту анонса смартфона Honor 10 пройшло не так багато часу, але розробники вже випустили оновлення, яке розширює функціональний перелік його можливостей.

Зокрема, оновлення додає музичний режим Party Mode, який, використовуючи модуль NFC, що дозволяє з’єднати бездротовим шляхом кілька смартфонів Honor 10 і змусити їх одночасно відтворювати будь-яку музику.

Подібний режим більш звично бачити в сегменті бездротових акустичних систем. Наскільки популярною виявиться рішення серед власників Honor 10, ми дізнаємося після реальних тестів. Але, враховуючи наявність лише одного динаміка, дана можливість може виявитися не зайвою. Головне — знайти ще парочку власників Honor 10 на конкретній вечірці.

Крім того, було оновлено додаток камери і покращена робота системи штучного інтелекту AI Camera. Також були додані нові теми і живі шпалери, а сам смартфон став більш ефективно використовувати заряд акумулятора, що позитивним чином повинно позначитися на його часу роботи.

З особливостями смартфона ви можете ознайомитися в нашому анонсі.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of