Главная 2 Телефоны 2 Смартфон Essential Phone практично неможливо погнути руками, а його тильну сторону вкрай складно подряпати

Смартфон Essential Phone практично неможливо погнути руками, а його тильну сторону вкрай складно подряпати

Мучитель смартфонів JerryRigEverything дістався до новенького апарату Essential Phone, щоб перевірити його на міцність.

Скло, що прикриває дисплей, як завжди, дряпається матеріалом з твердістю не менше 6 за шкалою Мооса. А ось тильна частина Essential Phone, на відміну від більшості інших апаратів, не прикрита склом, а керамікою, яка твердіше.

У підсумку, подряпати тильну частину в реальних умовах практично неможливо, так як для цього потрібен матеріал з твердістю не менше 8 за шкалою Мооса. В цьому питанні твердість металу порівнянна з твердістю сапфірового скла.

Не варто забувати і про те, що шасі новинки виконано з титанового сплаву. Разом з наявністю всередині додаткової металевої пластини, про яку стало відомо завдяки фахівцям iFixit, це забезпечує неперевершену міцність на вигин. Смартфон не тільки неможливо погнути руками — він взагалі, по суті, не піддається спробам, що добре видно на відео. У сукупності Essential Phone відчутно міцніше більшості присутніх на ринку смартфонів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of