Главная 2 Телефоны 2 Смартфон Essential Phone непридатний для ремонту в більшості випадків

Смартфон Essential Phone непридатний для ремонту в більшості випадків

Фахівці iFixit дісталися до новенького смартфона Essential Phone. Забігаючи вперед, відзначимо, що наявність, по суті, унікального дисплея погано позначилося на ремонтопридатності апарату.

Труднощі при розбиранні у iFixit почалися відразу. Виявилося, що типового прогріву недостатньо, щоб відокремити тильну панель або дисплей. Тому було вирішено використовувати досить незвичайний для цього сегмента спосіб: заморозку.

Незважаючи на гадану абсурдність, це допомогло. Але виявилося, що під тильній кришкою немає нічого цікавого і необхідно все-таки демонтувати екран. І ось тут трапилася друга неприємність. Відокремити екран без пошкоджень не вдалося, що вже ставить хрест на ремонті у випадках, відмінних від пошкодження цього самого екрану.

Під незвичайним дисплеєм виявляється не менш незвичайна металева пластина, що прикриває всю внутрішню частину смартфона. Крім того, вона виконує роль радіатора і навіть має тепловою трубкою.

На системній платі апарату розташована мікросхема флеш-пам’яті Samsung KLUDG8V1EE-B0C1, мікросхема ОЗУ Samsung K3UH5H50MM-NGCJ, адаптер Qualcomm WCN3990, підсилювач Skyworks Solutions 77360-2 та інші компоненти.

У підсумку смартфон за ремонтопридатність заробив лише один бал з десяти можливих. По суті, неможливість демонтувати дисплей, не пошкодивши його, істотно знижує доцільність більшості видів ремонту.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of