Главная 2 Телефоны 2 Складаний смартфон Samsung буде коштувати майже 2000 доларів

Складаний смартфон Samsung буде коштувати майже 2000 доларів

Вже дуже багато років ми говоримо про гнучких смартфонах, дивимося на прототипи подібних пристроїв або екранів, які можуть стати основою, але поки що жодного такого смартфона немає у продажу.

Багато років чутки вказували на те, що першою на ринок гнучкий смартфон Samsung випустить, що логічно, адже компанія — лідер ринку AMOLED екранів. Але свіжі дані стверджують, що Huawei може випередити корейського гіганта і випустити гнучкий смартфон вже восени.

Що ж стосується планів Samsung, компанія збирається представити свій продукт у наступному році. Та фахівці вважають, що це буде дуже дорогий пристрій. Аналітик компанії Golden Bridge Investment стверджує, що брокерська фірма очікує ціни на рівні 1850 доларів. З такою ціною смартфон явно буде випущена дуже обмеженим тиражем.

Поки вважається, що апарат отримає екран діагоналлю 7,3 дюйма, а в складеному стані користувач отримає дисплей діагоналлю 4,5 дюйма. Імовірно, вперше смартфон покажуть на CES 2019, але, швидше за все, це буде закрита презентація для операторів і партнерів Samsung.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of