Главная 2 Телефоны 2 Скандал за участю творців мода Physical Keyboard Mod для Moto Z

Скандал за участю творців мода Physical Keyboard Mod для Moto Z

Навесні минулого року була запущена кампанія по збору коштів на модуль Physical Keyboard Mod для смартфонів Moto Z. У підсумку було зібрано 164 тис. доларів, а в продаж модуль повинен був надійти ще минулого літа.

Тепер же розробники оголосили, що їм не вистачило зібраних коштів. Решти грошей вистачило б лише для виробництва 3000 модів, тоді як мінімальна партія повинна була скласти 14000 одиниць (така кількість комплектуючих вимагалося за замовленням з одним з поставшиков). Магазини, які офіційно продають Moto Mod, не зацікавилися Physical Keyboard Mod.

Товщина смартфона з підключеним модом становила 12 мм, маса також вийшла дуже великий, а пристрій ставало не дуже комфортним у використанні.

Тим, хто підтримав розробників, пропонують два варіанти. Перший: отримати свої гроші до 30 вересня назад через PayPal. Другий: отримати знижку на цю суму на новий смартфон Q-device зі зсувною фізичною клавіатурою, який знаходиться в активній стадії розробки. Він набагато тонше і легше, при цьому виготовлений з преміальних матеріалів, а не з пластика, і має більш технічно досконаліші характеристики, ніж Moto Z.

Кошти на випуск Q-device у розробників ВЖЕ є. Кампаній по збору грошей проводити не будуть. Випуск смартфона очікується в четвертому кварталі 2018.

Ми не знаємо, чи стала розробка нового смартфона причиною нестачі коштів на випуск Physical Keyboard Mod.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of