Главная 2 Электронные книги 2 Що сталося 03.11.2016?

Що сталося 03.11.2016?

Nintendo не припинила випуск Wii U і не збирається; вчора ми були не праві. BlackBerry представить новий смартфон в 2017-му. Могутній ноутбук Alienware 13 вже продають, беріть. Fallout Shelter доступний на PC; треба? ZTE пропонує розкладачку за сотню баксів. А Xbox Scorpio зможе запускати диски від Xbox 360.

GTA V раніше продається чудово. А поставки средненькой Mafia III б’ють всі рекорди. Не хочете бійок, кровищи і лайки на екрані? Тоді чекайте на нову Zelda і читайте книжку російською про цьому чудовому, з якого боку не подивися, серіалі. Як начитаетесь, можете зайти в «Однокласники»; раптом там вже попередили про черговий катастрофи або катаклізм.

HTC вже роздумує про новому поколени VR-шолома Vive. Meizu Pro 6S буде дуже крут; ось настільки. Android стає все популярнішим у світі. Рекорд популярності був досягнутий в жовтні. Та й взагалі, мобільні пристрої на коні. Інтернет сайти тепер частіше переглядають через мобільні пристрої, ніж через настільні ПК.

В Apple викручуються, як можуть, пояснюючи, навіщо видалили слот SD-карт на нових Macbook ‘ ах. Huawei розійшлася, представивши і просто крутий телефон і крутий телефон з дизайном від Porsche. Здивувалися, швидко забилося серце? Купіть Huawei Fit і здоров’я тут же прийде в норму.

Нарешті, Samsung представив класну флагманську розкладачку. Розумний холодильник порадує всіх любителів смачно харчуватися. До понеділка, братці!

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of