Главная 2 Телефоны 2 Серію SoC Snapdragon 600 скоро переведуть на норми 10 нм

Серію SoC Snapdragon 600 скоро переведуть на норми 10 нм

Наступна флагманська однокристальна система Snapdragon 855 буде проводитися з використанням 7-нанометрового технологічного процесу.


Логічно припустити, що і серія Snapdragon 600, яка призначена для пристроїв середнього цінового сегмента, буде переведена на новий техпроцес.


Джерела стверджують, що вже в другій половині цього року на ринку з’явиться перший представник серії Snapdragon 600, який буде проводитися за нормами 10 нм. Він повинен скласти конкуренцію 12-нанометровій однокристальних системі Helio Р60. Перехід до 10-нанометрового техпроцесу дозволить істотно підвищити продуктивність і знизити енергоспоживання однокристальних систем.Цієї однокристальних системою, імовірно, повинна стати Snapdragon 670, дебют якої запланований на виставці MWC 2018. Замість неї була представлена серія мобільних платформ Qualcomm Snapdragon 700.


Перші SoC серії Snapdragon 600 випускалися за нормами 28 нм, найбільш продуктивним на даний момент рішенням є SoC Snapdragon 660, в якій застосовані норми 14 нм.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of