Главная 2 Телефоны 2 Samsung запатентувала смартфон з екраном змінної діагоналі

Samsung запатентувала смартфон з екраном змінної діагоналі

Останні пару років постійно з’являється інформація про патенти різних виробників, в яких описуються смартфони з згинаються дисплеями. Зазвичай вони мають форм-фактор розкладачки, а дисплей може або ховатися в складеному стані або огинати пристрій з обох сторін.

Компанія Samsung, яка давно підтвердила, що працює над мобільними пристроями з згинаються дисплеями, зареєструвала ще один цікавий патент.

Хтось може порахувати, що це дуже футуристичний пристрій, а технології ще не зробили крок настільки сильно вперед. Однак якщо придивитися, то стає зрозуміло, що екран дисплея не розтягується при зміні форм-фактора пристрій з смартфона в аналог планшеті, а просто виходить з корпуса пристрою.

Якщо подивитися на наступне зображення, то, огинаючи циліндри, в складеному стані краю дисплея заходять під видиму частину екрану.

Виробники вже показували концепти дисплеїв, які можуть згортатися циліндр, так що в даному випадку нічого надприродного немає. Звичайно, залишається питання, наскільки міцною буде конструкція в розкладеному стані.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of