Главная 2 Телефоны 2 Samsung запатентувала шарнірну конструкцію для смартфона з сгибающимся дисплеєм

Samsung запатентувала шарнірну конструкцію для смартфона з сгибающимся дисплеєм

Про те, що Samsung працює над смартфоном з сгибающимся дисплеєм, профільні ЗМІ повідомляють вже кілька років. Компанія вже має кілька відповідних патентів.


Нещодавно Samsung запатентувала ще одну конструкцію для смартфона з сгибающимся дисплеєм. Даний шарнірний вузол призначений для того, щоб знизити навантаження на дисплей в складеному стані і запобігти його пошкодженню. Причому пошкодження екрана без подібної конструкції може статися і в розкладеному стані із-за сили пружності, яка виникає в результаті розтягування. Так говориться в описі патенту.Хтось скаже, що подібні шарнірні частини вже використовують компанії Lenovo і Microsoft в Yoga Book і Surface Book відповідно. Величезна різниця полягає в тому, що дані пристрої оснащені непохитними екранами, а шарніри з’єднують дисплей з основною частиною, де знаходяться клавіатура, апаратна складова і акумулятор.


Шарнірна частина дозволяє встановлювати радіус скруглення екрану на заданому значенні, при якому цілісність екрану не порушується. Крім того, конструкція дозволяє фіксувати смартфон в різних положеннях, а не тільки в двох крайніх.Джерело пишуть, що Samsung показала два смартфона з згинаються дисплеями на CES 2018. Один з них буде випущений в листопаді 2018.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of