Главная 2 Телефоны 2 Samsung схрестить фітнес-браслет і розумні годинник

Samsung схрестить фітнес-браслет і розумні годинник

Як пише джерело з посиланням на лист, опублікований в інтерактивному онлайновому просторі Samsung SmartLab Plus, компанія готує до випуску нове переносна пристрій. Новинка повинна об’єднати в собі всі кращі риси розумних годин Gear S3 і фітнес-браслета Gear Fit 2.

Зовні нове рішення буде виглядати як розумні годинник, тобто воно виявиться невеликим, з вузьким ремінцем. Останній користувачі зможуть міняти самостійно. Йдеться також про водозащите (в басейні не треба буде знімати з руки) і поліпшеному інтерфейсі з віджетами, які дозволять в зручній формі стежити за виконанням поставлених цілей.

Пристрій зможе стежити також за фізичною формою і вагою, аналізувати витрату калорій і навіть рекомендувати користувачеві заняття в тому випадку, якщо алгоритм визначить тривалий період неактивності.

Поки не називається жодних термінів випуску виробу, немає даних і про його характеристики. Але раз вже в рамках SmartLab Plus розробники попросили поділитися своїми закликами, які можуть бути використані в рекламі продукту, можна думати, що до офіційної прем’єри справа дійде досить скоро.

Джерело: Gizmochina

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of