Главная 2 Телефоны 2 Samsung розпродала всю партію смартфонів Galaxy Note Fan Edition в Південній Кореї і все-таки може вивести модель на глобальний ринок

Samsung розпродала всю партію смартфонів Galaxy Note Fan Edition в Південній Кореї і все-таки може вивести модель на глобальний ринок

Два місяці тому компанія Samsung випустила смартфон Galaxy Note Fan Edition вартістю 610 доларів. Це той же Note7, але зі зменшеним акумулятором і за значно більш приємну ціну.

Незважаючи на потенційно хороші продажі, Samsung вирішила обмежитися лише партією в 400 000 пристроїв. І вони були розпродані за два місяці. Як повідомляє джерело, на рідному ринку, де і продавалася дана модель, всі апарати вже розпродані.

Однак для бажаючих є і хороша новина. Samsung стверджує, що не збирається більше продавати цей апарат в Південній Кореї, але все-таки розглядає можливість продажу на закордонних ринках. Ніяких подробиць поки немає, але, враховуючи, що Note8 коштує більш ніж у півтора рази більше, потенціал у «дідка» явно є.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of