Главная 2 Телефоны 2 Samsung перейменує свої смартфони за прикладом Huawei

Samsung перейменує свої смартфони за прикладом Huawei

Судячи за даними, опублікованим джерелом, Samsung вирішила змінити позначення смартфонів одній зі своїх найпопулярніших серій – А. Компанія вже зареєструвала відповідні торговельні марки в Європі і Південній Кореї.

Судячи по картинці, до моделей Galaxy A-series нового покоління буде приписано по одному нулю. Таким чином, Galaxy A3 перетвориться в Galaxy A30, а Galaxy A7 – Galaxy A70. Цікаво, що саме так Huawei свого часу вчинила зі своїми флагманськими смартфонами: нові моделі іменуються P20, хоча після попередників P10 логічно було очікувати моделі з позначенням P11.

У патентних документах зазначається, що нові позначення будуть використані для смартфонів, мобільних телефонів, планшетних комп’ютерів». У переліку фігурує ще одна торговельна марка – Samsung E-Fota. Це всього лише метод оновлення для Samsung Knox – по повітрю (Firmware Over The Air). Цікаво, що в цьому переліку відсутні еквівалентні позначення поточних моделей Galaxy A6 і Galaxy A8 – можливо, відповідні торгові марки Galaxy A60 і A80 будуть зареєстровані пізніше.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of