Главная 2 Телефоны 2 Samsung обіцяє, що згинається смартфон буде не просто дивиною

Samsung обіцяє, що згинається смартфон буде не просто дивиною

Глава мобільного підрозділу Samsung Electronics Дон-Джин Кох (D. J. Koh) заявив у ході недавнього інтерв’ю, що перший смартфон з сгибающимся екраном буде не просто чимось незвичайним. Він запропонує користувачам нові враження.

Нещодавно ми повідомляли про те, що LG хоче випустити самий цікавий смартфон з сгибающимся екраном. Дон-Джин Кох згоден з тим, що смартфони з гнучкими дисплеями також повинні запропонувати користувачам нові яскраві враження, які б виправдали придбання нового пристрою.

Коли ви випускаємо новий смартфон, він повинен бути вражаючим для наших користувачів. Якщо користувальницький інтерфейс не відповідає моїм вимогам, я б не хотів випускати на ринок подібний продукт

Дон-Джин Кох

Він також вперше офіційно підтвердив, що до переваг пристрою варто віднести те, що в складеному стані він буде поміщатися в кишеню, а в розкладеному буде перетворюватися в невеликий планшет.

Дон-Джин Кох додав, що Samsung не збирається випускати смартфон з сгибающимся екраном, який зникне з ринку через кілька місяців. Компанія працює над пристроєм, який закладе нові стандарти в індустрії.

Можливо, коли ми почнемо продавати згинаються смартфони, вони займуть невелику нішу на ринку, але вона буде розширюватися. Я абсолютно впевнений в тому, що ми повинні випустити такий смартфон

Дон-Джин Кох

Вихід смартфона очікується в наступному році.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of