Главная 2 Телефоны 2 Розумні годинник Samsung Gear S4 отримають підтримку Bixby

Розумні годинник Samsung Gear S4 отримають підтримку Bixby

У мережі з’явилися нові подробиці про таких смарт-годинах від компанії Samsung. Джерело зумів отримати підтвердження, що цифровий помічник Bixby незабаром з’явиться не тільки на смартфонах Samsung, але і в розумних годинах.

Першими годинами з інтегрованим Bixby стануть Gear S4. На відміну від смартфонів, в годинах не з’явиться додаткової апаратної кнопки для доступу до Bixby. Він просто замінить S Voice в якості основного віртуального помічника на годиннику. Для доступу до Bixby потрібно натиснути домашню кнопку або сказати «Hi Bixby».

З виходом Galaxy Note 9 очікується реліз Bixby 2.0 з прискореним відгуком і більш широкої екосистемою. На смарт-годинах може з’явитися вже друге покоління Bixby.

Як стало відомо нещодавно, смарт-годинник Samsung Gear S4 насправді вийдуть у продаж під назвою Galaxy Watch. Вони будуть працювати керуванням ОС, заснованої на Android Wear, а не Tizen, як попередники. Також їм приписують акумулятор ємністю 470 мА∙ч, датчик артеріального тиску і якийсь новий спосіб взаємодії з користувачем. Можливо, мова йде як раз про Bixby.

Анонс Samsung Gear S4 може відбутися 31 серпня, на виставці IFA 2018 в Берліні. Початок продажів очікується тільки в жовтні. Samsung Gear S4 будуть представлені в двох моделях, класичного і спортивного, кожна з яких вийде у двох версіях, з підтримкою LTE і без неї, а також двох варіантах розмірів. За ціною годинник виявляться на рівні 349 доларів за базову модель, як і попередник, Gear S3.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of