Главная 2 Телефоны 2 Розумні годинник Garmin Vivoactive 3 першими отримали підтримку платіжного сервісу Garmin Pay

Розумні годинник Garmin Vivoactive 3 першими отримали підтримку платіжного сервісу Garmin Pay

Останньою новинкою Garmin на IFA 2017 стали розумні годинник Vivoactive 3. Однак з точки зору значущості, ймовірно, саме це пристрій є найважливішим з трьох виробника.

Справа в тому, що саме на Vivoactive 3 вперше з’явилася підтримка платіжної системи Garmin Pay. Подробиць про неї поки мало. Відомо, що вона використовує платформу FitPay, заснована на використанні датчика NFC, працює з картами Visa і MasterCard і підтримує карти «найбільших банків-емітентів», список яких розширюється з кожним днем». На жаль, Garmin не уточнює, з якими банками в яких країнах вона вже працює і з ким укладе співпрацю у найближчому майбутньому.

З точки зору умінь, це досить «просунута» модель Garmin. Вона дозволяє встановлювати додаткові віджети з магазину Garmin Connect IQ, що дозволить розширити можливості пристрою. Звичайно, годинник можуть відстежувати різну активність, сповіщати про події на смартфоні, відстежувати пульс, визначати показник максимального споживання кисню, варіабельність серцевого ритму, рівень стресу та інше.

Годинники мають і модулем GPS. При безперервній його роботі автономність становить 13 годин. У звичайному режимі вона досягає семи днів. Новинка захищена від води відповідно до класу 5 ATM і оснащена постійно активним трансрефлективным екраном Garmin Chroma діаметром 1,2 дюйма роздільною здатністю 240 х 240 пікселів.

Габарити становлять 43,4 х 43,4 х 11,7 мм при масі 43 р. Вартість варіюється в межах від 300 до 330 доларів в залежності від виконання.

Теги:

,

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of