Главная 2 Телефоны 2 Розумні годинник Apple Watch в новому поколінні отримають більш великі екрани і більш ємкі акумулятори

Розумні годинник Apple Watch в новому поколінні отримають більш великі екрани і більш ємкі акумулятори

Згідно різним чуткам, восени Apple нарешті дійсно представить нове покоління своїх розумних годин. Незважаючи на те, що перша модель була випущена ще чотири роки тому, всі наступні від неї відрізняються в основному лише платформою.

Нове ж покоління, як стверджують, отримає збільшені дисплеї. Вважається, що у молодшої моделі екран зросте на 38%, а у старшій — на 35%.

При цьому діагональ дисплея нової меншою версії буде більше, ніж зараз у більш великої модифікації. Імовірно, новинки зростуть з нинішніх 38 і 42 мм до 39,9 і 45,2 мм відповідно.

Екран молодшої моделі буде характеризуватися здатністю 320 х 400 пікселів, а старшої — 362 х 454 пікселів.

Ще одним нововведенням має стати оновлений датчик ЧСС. Завдяки йому годинник зможуть краще вимірювати пульс і зможуть контролювати його постійно з більшої точності.

Згідно думку аналітика Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), нові годинник також зможуть похвалитися більш ємними акумуляторами. Правда, враховуючи більш великі дисплеї, не факт, що автономність хоч якось виросте.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of