Главная 2 Телефоны 2 Розумні годинник Apple Watch Series 4 з’явилися в передзамовлення

Розумні годинник Apple Watch Series 4 з’явилися в передзамовлення

Компанія Apple відкриває сьогодні прийом попередніх замовлень не тільки на смартфони iPhone XS і iPhone XS Max, але і розумні годинник Apple Watch Series 4.

З 14 вересня Apple Watch Series 4 (GPS) стануть доступні для замовлення в 26 країнах і регіонах, а Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) — у 16 країнах і регіонах. Обидві моделі надійдуть у продаж 21 вересня. Нові годинники коштують від 400 доларів за звичайну версію і від 500 доларів за модель з модемом. У Росії з’явиться тільки Apple Watch Series 4 (GPS) з 28 вересня.

Для Apple Watch Series 4 (GPS) мова йде про таких країнах, як Австралія, Австрія, Американські Віргінські острови, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Гернсі, Гонконг, Данія, Джерсі, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Люксембург, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Португалія, Пуерто-Рико, Саудівська Аравія, Сінгапур, США, Фінляндія, Франція, Швейцарія, Швеція, Японія.

Для Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) — Австралія, Великобританія, Німеччина, Гонконг, Данія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, ОАЕ, Сінгапур, США, Швейцарія, Швеція, Франція та Японія.

Замовлення починають приймати в різний час з урахуванням часових поясів. Першими відкриються передзамовлення в Новій Зеландії та Австралії, в 10 ранку за московським часом.

Нова версія Apple Watch Nike+ теж з’явиться в передзамовлення 14 вересня і в обмеженій продажу з 4 жовтня. Цікаво, що серед країн з відкривається сьогодні передзамовленням є і Росія. Нові Apple Watch Hermès також стає можна замовити з 14 вересня, але поки не в Росії.

Watch Nike+ нового покоління коштують стільки ж, скільки і звичайні моделі, а ось Watch Hermès з брендовими шкіряними ремінцями набагато дорожче — від 1400 доларів.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of