Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Розсекречені характеристики нового Apple iPad Pro

Розсекречені характеристики нового Apple iPad Pro

У мережі з’явилися нові подробиці про наступне покоління планшета iPad Pro від Apple. Ними поділився профільний ресурс 9to5Mac з посиланням на джерела, знайомі з розробкою.


iPad Pro 2018 року з підтримкою Wi-Fi отримав модельні номери iPad8,1, iPad8,2, iPad8,5 і iPad8,6. Версія планшета з підтримкою стільникового зв’язку — iPad8,3, iPad8,4, iPad8,7 і iPad8,8. Це означає, що планшет в обох варіантах розміру отримає дві конфігурації з Wi-Fi і дві конфігурації з LTE.

Новий iPad Pro отримає дисплей з тонкими рамками і позбудеться фірмової домашньої кнопки. На відміну від iPhone X, планшет не отримає вирізу на екрані. Навіть в тонких рамках виявиться достатньо місця, щоб розмістити камери і датчики TrueDepth для розпізнавання користувачів по особам Face ID.

До речі, функція Face ID зможе працювати в горизонтальному режимі, а не тільки у вертикальному, як це зараз відбувається з iPhone X, iPhone XS і iPhone XS Max.

Порт USB Type-C дозволить виводити відео 4K HDR на зовнішні дисплеї. Також зазначається новий стилус Apple Pencil. Він буде сполучатися з планшетом, просто при наближенні до нього, як AirPods або HomePod, без необхідності підключати через конектор. Перемикання між пристроями також буде можливо без підключення стилуса до порту планшета. Для аксесуарів з’явиться новий магнітний коннектор на задній стороні планшета.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of