Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Розробники побачать наступний Android в середині березня

Розробники побачать наступний Android в середині березня

Відомий своєю обізнаністю Еван Бласс (Evan Blass) через акаунт у Twitter під ніком @evleaks опублікував подробиці про наступному великому оновлення мобільної операційної системи Google.


За даними джерела, перша превью-версія для розробників Android P стане доступна в середині березня 2018 року. Таким чином, вона з’явиться задовго до старту конференції для розробників Google I/O 2018, який пройде в Маунтін-В’ю (Каліфорнія) з 8 по 10 травня. Публічний же реліз очікується в серпні-вересні.

Згідно попередньої інформації, Android P принесе підтримку нових видів дизайну начебто декількох екранів, складних дисплеїв, а також з екранним вирізом в стилі iPhone X. В Android 9.0 P оповіщення та службова інформація зможуть без проблем відображатися на екранах з подібними вирізами під камеру і сенсори.

Також в наступної версії Android очікується більш тісна інтеграція з голосовим помічником Google Assistant, нативна підтримка сканера райдужки очей, оптимізації в частині енергоефективності та тривалості автономної роботи.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of