Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Ростех тестує двоекранний планшет в школах

Ростех тестує двоекранний планшет в школах

У Росії стартував пілотний проект щодо впровадження програми ЕЭОС (Єдиної Електронної Освітньої Середовища). Про це повідомила прес-служба держкорпорації Ростех.


Як очікується, він стане наймасштабнішим за використання комплексної системи електронного освіти в Росії: проект розрахований на 350 класів-учасників, понад 700 вчителів, понад 10 000 школярів.

З 1 вересня 2017 року проект запущений в Свердловській області, в тому числі в Єкатеринбурзі та Нижньому Тагілі. У пілота бере участь третина шкіл в 4 муніципалітетах Свердловської області. Реалізацією проекту займається НЦЭО (Національний Центр Електронного Освіти), донька Ростеха.

Один з важливих елементів програми – планшет для школярів, створений російськими розробниками. Збірка проводиться китайським гігантом Foxconn. Планшет являє собою двухэкранное панельне пристрій і нагадує книгу. Один з двох екранів виконаний на основі технології «електронного чорнила». Діагональ кожного з екранів становить 10 дюймів. Робота проводиться під управлінням операційної системи Android.

Важать планшети не більше 1,5 кг. На нього встановлено контент з федерального переліку підручників. Теоретично, планшет повинен замінити не тільки підручники, але і зошити. Планується роздати 8 тисяч таких планшетів.

Проект тестування ЕЭОС розрахований на 2017-2018 навчальний рік. Перші значущі результати Ростех розраховує отримати вже до кінця 2017 року.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of