Главная 2 Телефоны 2 Ростех позбувся YotaPhone

Ростех позбувся YotaPhone

Держкорпорація «Ростех» продала свою частку акцій в Yota Devices, виробнику смартфона YotaPhone. За даними видання «Коммерсантъ», 25,1% акцій Ростеха перейшли структурам міноритарного акціонера China Baoli.

В результаті угоди, China Baoli стає найбільшим акціонером Yota Devices, частка холдингу досягне 65,1%. Хоча за словами представників Ростеха «угода поки не закрита», в документах China Baoli від 5 липня російської держкорпорації вже немає в числі акціонерів.

У липні China Baoli вперше розкрила дані по виручці від продажів третього покоління YotaPhone. Запущений у жовтні 2017 року YotaPhone 3 приніс компанії близько 5,2 млн доларів, але при цьому всі напрямок принесло збиток у 15,1 млн доларів.

Тим не менш, керівництво компанії вважає, що приводів засмучуватися немає. Смартфони планують запропонувати клієнтам державного інформаційного агентства Китаю «Сіньхуа», що входить в структуру Міністерства держбезпеки. Зараз ведуться переговори з цього приводу. Держагентство може почати поширювати «індивідуальні версії мобільних пристроїв для клієнтів» в якості платформи для реклами та електронної комерції.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of