Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Ростех показав серійний ноутбук на російських процесорі і ОС «Ельбрус»

Ростех показав серійний ноутбук на російських процесорі і ОС «Ельбрус»

Входить до складу Ростеха холдинг «Росэлектроника» представив серійний зразок вітчизняного захищеного ноутбука для екстремальних умов експлуатації.

Демонстрація проводиться на міжнародній промисловій виставці «Іннопром-2018», яка проходить зараз в Єкатеринбурзі. Ноутбук базується на російському мікропроцесорі «Ельбрус 1С+» і працює під управлінням російської операційної системи «Ельбрус», однак, на нього може бути встановлена інша платформа, в тому числі ОС спеціального призначення Astra Linux.

Ноутбук з 17-дюймовим дисплеєм, має розміри 413 х 340 х 80 мм. Така значна товщина обумовлена захищеним виконанням. Корпус з надміцного ноутбука алюмінієвого сплаву герметичний. Він відрізняється стійкість до впливу зовнішніх факторів, таких як вібрація, удари, екстремальні температури (від -20 до +55°С) і попадання вологи.

Комп’ютер ЕС1866 орієнтований на використання як силовиками, так і в мирних цілях в польових умовах. За словами Росэлектроники, він підійде як для роботи з секретною інформацією, так і в промисловості, логістиці, медицині в умовах надзвичайних ситуацій, і так далі. Росэлектроника вже готова до серійного виробництва ноутбука.

Теги:

Коментувати

Источник
09.07.2018 18:21

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of