Главная 2 Телефоны 2 Ресурс DxOMark змінив методику тестування камер. Google Pixel додали один бал, а в iPhone 7 стільки ж зняли

Ресурс DxOMark змінив методику тестування камер. Google Pixel додали один бал, а в iPhone 7 стільки ж зняли

Ресурс DxOMark, відомий своїми тестами камер, вирішив змінити методику тестування камер смартфонів. Необхідність у цьому назріла хоча б із-за того, що використовувана джерелом методика була розроблена ще в 2012 році.

Ми не будемо заглиблюватися в особливості нових алгоритмів тестування у порівнянні зі старими, але відзначимо дещо цікаве.

Фахівці DxOMark не просто змінили методику, але й провели повторне тестування декількох апаратів. Всього таких сім: Google Pixel, HTC U11, Apple iPhone 7 і 7 Plus, Samsung Galaxy S6 Edge, iPhone 6 і Nokia 808. Як бачимо, список далеко не повний, і, хоча б з точки зору кращих камерофонів, в ньому поки що немає багато моделей. Ймовірно, незабаром він поповниться іншими смартфонами.

Поки ж зазначимо, що Google Pixel тепер ділить HTC U11 перше місце з результатом у 90 балів, тоді як раніше у нього було 89 балів. У свою чергу iPhone 7 втратив один бал, а Galaxy S6 Edge — відразу чотири бали.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of